Overslaan naar hoofdinhoud Ga naar de voettekst

Aankomende veiling

Vanaf dinsdag 23 april 2024. Kijkdagen 19 april t/m 21 april 2024

Blijf op de hoogte en meld u aan voor de nieuwsbrief

Preview veiling 191

Kavel 125

Een porseleinen 160-delig famille rose eetservies met floraal 'Lowestoft' decor, China, Qianlong, 18e eeuw (Provenance; privébezit Groninger familie)

Kavel 185

Een 1e gehalte 925/1000 zilveren Empire schuitvormige tabaksdekselpot, jaarletter 1829.

Kavel 49

Een kapitale porseleinen Imari schotel, Japan, rond 1700.

Kavel 224

Een 1e gehalte 925/1000 zilveren Empire schuitvormige strooier op profielvoet met dubbelfilet, begin 19e eeuw.

Kavel 107

Rigg, Ernest Higgins (1868-1947) "Ganzenhoedster in korenlandschap"

Opbrengsten veiling 190

Kavel 5

Een kapitale porseleinen Chinees Imari schotel met inscriptie 'PAMEN', China, Kangxi, ca. 1715. Met het wapen waarschijnlijk van 'van Overveldt' onder een bandrol met de inscriptie PAMEN, omgeven door drie grote vergulde boeddhistische leeuwen tegen een achtergrond van pioenroosstelen, een diepblauwe rand met verder vergulde en ijzerrode pioenrozenrol met een diameter van 51,5 cm

Verkocht €3.500,-

Kavel 90

Jouta, Hans (Holwerd 9966). Een bruin gepatineerde bronzen grutto, gesigneerd op het basement en gedateerd 2018, h 44 cm.

Verkocht €2.200,-

Kavel 109

Dulmen, van  Krumpelman, Erasmus Bernhard (Kreuznach (D), 25-08-1897 Zeegse 1987) "Boerderij op Terschelling", 1933, gesigneerd voluit r.o, olieverf/doek, h 65 x b 94 cm.

Verkocht €1.600,-

Kavel 566

Een glas-in-lood raam met voorstelling van electriciteits symbool, gemaakt voor de voormalige elektriciteitcentrale 'De vijf pijpen' Groningen, voor 2e helft 20e eeuw, h 136 x b 161 cm.

Verkocht €700,-

Kavel 102

Een gestoken ivoren zittende keizer, China, Guangxu (1875-1908), ca. 1910, gesigneerd onderzijde, gewicht 745 gram, h 21,5 cm

Verkocht €700,-

Kavel 129

Dulmen Krumpelmann, Erasmus Bernhard van (Kreuznach, D. 25-8-1897- Zeegse 21-6-1986) "Badende meisjes", gesigneerd r.o, olieverf/doek, h 160 x b 110 cm.

Verkocht €2.400,-

Kavel 14

Een 14 krt 585/1000 geelgouden choker, bezet met 9 briljantjes van elk ca. 0.21 crt, brutogewicht 30,3 gram, lengte ca. 40 cm.

Verkocht €1.000,-

Veilinghuis omnia sinds 1995

Veilinghuis Omnia profileert zich sinds 1995 als veilinghuis dat gespecialiseerd is in het organiseren van kunst- en antiekveilingen. Het aanbod op de veilingen varieert van antieke goederen, kunstvoorwerpen en design. Veilinghuis Omnia is geregistreerd als register veilinghouder en aangesloten bij de Federatie Taxateurs Makelaars en Veilinghouders (TMV).

Veilinghuis Omnia organiseert ca. 5 keer per jaar algemene Kunst & Antiekveilingen, waaronder extra aandacht voor Kunst- en Design. Daarnaast worden er ook internetveilingen georganiseerd.