Overslaan naar hoofdinhoud Ga naar de voettekst

Aankomende veiling

Vanaf dinsdag 23 april 2024. Kijkdagen 19 april t/m 21 april 2024

Blijf op de hoogte en meld u aan voor de nieuwsbrief

Preview veiling 192

Kavel 20

Willem Maris (184401910) “Meisje in het gras”, sporen van signatuur rechtsonder, olieverf/doek, h 37 x b 54,5 cm

Lot 115

Melgers, Hendrik Johan (Henk) (Groningen 1899-1973 A'dam) "Man met vogel", gesigneerd voluit l.o, gouache/papier, h 53 x b 41 cm.

Lot 215

Een kraakporseleinen schotel, China, Wanli, Ming dynasty, rond 1600. Blauw onderglazuur decor van kraanvogels en vlammende parel in een perk omgeven door schubbing en meander, Flora in perken op de lip, Ø 35 cm.

Opbrengsten veiling 191

Kavel 107

Rigg, Ernest Higgins (1868-1947) "Ganzenhoedster in korenlandschap", gesigneerd voluit l.o, olieverf/doek, h 102 x b 153 cm.

Verkocht €4.200,-

Kavel 125

Een porseleinen 179-delig famille rose eetservies met floraal 'Lowestoft' decor, China, Qianlong, 18e eeuw (Porvenance; privébezit uit 'Graanrepubliek' Oost Groninger familie)

Verkocht €13.000,-

Kavel 63

Een porseleinen melk en bloed 'Rouge de fer' schotel 'Baptism of Christ', China, Kangxi, begin 18e eeuw. Geëmailleerd en verguld tot in het midden van het interieur met een medaillon dat de doop van Christus door Sint-Jan in de rivier de Jordaan omsluit, de Heilige Geest neerdaalt in de vorm van een duif boven zijn hoofd, de brede uitlopende rand met bloemen en lint slinger ondersteund door gevleugelde cherubs met een verkorte bijbelse inscriptie aan de onderkant MAT.3.1.6.(sic)

Verkocht €1.200,-

Kavel 484

Vier diverse houten studie-bloemmodellen, begin 20e eeuw, h 42 cm, tot. 4x.

Verkocht €1.300,-

Veilinghuis omnia sinds 1995

Veilinghuis Omnia profileert zich sinds 1995 als veilinghuis dat gespecialiseerd is in het organiseren van kunst- en antiekveilingen. Het aanbod op de veilingen varieert van antieke goederen, kunstvoorwerpen en design. Veilinghuis Omnia is geregistreerd als register veilinghouder en aangesloten bij de Federatie Taxateurs Makelaars en Veilinghouders (TMV).

Veilinghuis Omnia organiseert ca. 5 keer per jaar algemene Kunst & Antiekveilingen, waaronder extra aandacht voor Kunst- en Design. Daarnaast worden er ook internetveilingen georganiseerd.