Auktion 2018-04-29T17:37:09+00:00

Auktion 164

Via de catalogus met foto’s kunt u ook biedingen uitbrengen (actief vanaf 7 dagen aanvang kijkdagen).

Catalogus veiling beschikbaar vanaf 7 dagen voor aanvang kijkdagen veiling.

Veilinghuis Omnia op www.invaluable.com

Veiling 164
Print catalogus
Invaluable

Een porseleinen gecontourneerde schotel, China, Kangxi, 18e eeuw. Blauw onder glazuur decor van flora en paddenstoelen op het plat, de lip met flora, gemerkt achterzijde met Kangxi zeskaraktermerk in dubbele ring, Ø 36 cm. RP 800 – 1200

Een gecontourneerd porseleinen famille verte schotel, China, Kangxi. Polychroom decor van bloemenvaas op tafel in het plat, de lip in vlakverdeling met o.a. landschap scènes en flora, Ø 24,5 cm. RP 600 – 900

Mendes, da Costa, Joseph (1863 – Amsterdam – 1939) „Zittende naar beneden kijkende aap“, stenen sculptuur, niet gesigneerd (Deel van gebouw van de Algemene Maatschappij Levensverzekeringen 1904, H.P. Berlage, afgebrand in 1948?, Damrak 83 te Amsterdam; bron Singer Museum Laren), h 110 x b 33 x d 66 cm.

Kavel 52
Kavel 81
Kavel 134

Een stel porseleinen famille verte schotels, China, Youngzheng, 1722-1735. Polychroom decor van eenden in een vijver op het plat, de lip met woeste golven waartussen de acht onsterfelijken, Ø 22,5, tot. 2x. (1x haarlijn). RP 1200 – 1500

Een 2e gehalte 835/1000 zilveren ovale soezenmand met hengsel, Nederland, Lodewijk XVI, Utrechts keur, jaarletter R=1800. Ovale geajoureerde romp met dubbele rij spitsovalen, de rand met rozetjes, deels gravé, rustend op vier korte pootjes, meesterteken: Jacob van Nieuwcasteel, crica 700 gram (herstellingen). RP 1000 – 1500

Een 2e gehalte 835/1000 zilveren tabakspot, Amsterdam, jaarletter R= 1751. Voorzien van rocailles met gebombeerd en gecontourneerd rechtkoekige romp, het deksel met vlamvormige greep, de voetrand ajour met ranken en rocailles, rustend op vier pootjes. Amsterdams groot keur, Nederlands belastingkeur bijl, meesterteken: Hendrik Keyzer (1747-1781), circa 660 gram. RP 5000 – 7000

Kavel 65
Kavel 114
Kavel 74

Veilinghuis Omnia profileert zich sinds 1995 als veilinghuis dat gespecialiseerd is in het organiseren van kunst- en antiekveilingen. Het aanbod op de veilingen varieert van antiek tot kunst en design. Veilinghuis Omnia is geregistreerd als register veilinghouder en aangesloten bij de Federatie Taxateurs Makelaars en Veilinghouders (TMV).

Veilinghuis Omnia organiseert ca. 5 keer per jaar algemene Kunst & Antiekveilingen, waaronder extra aandacht voor Kunst- en Design. Daarnaast worden internetveilingen georganiseerd.

Voorafgaand aan de veiling vinden kijkdagen plaats waar op een overzichtelijke manier de goederen worden gepresenteerd. Tevens kan de catalogus, inclusief foto’s, ook op deze site worden bekeken. In de catalogus bevindt zich alle nodige informatie over de veilingprocedure en de geveilde goederen.

Blijf op de hoogte

U ontvangt dan bij iedere nieuwe veiling een uitnodiging. Meld u aan.

of volg ons op facebook

Contact gegevens