Overslaan naar hoofdinhoud Ga naar de voettekst

Aankomende veiling

Vanaf dinsdag 3 december 2024. Kijkdagen 29 november t/m 1 december 2024

Blijf op de hoogte en meld u aan voor de nieuwsbrief

Opbrengsten veiling 194

Kavel 75

Werkman, Hendrik Nicolaas (Leens -1945) 'Turkenkalender 1942'. Boekdruk en sjabloondruk, gedrukt in kleuren, met de hand gestempeld, met sjablonen, met de hand geperst, de volledige vellen, op verschillende papiersoorten, met tekst verzameld door A. Buning, uit een oplage van 120, uitgegeven door De Blauwe Schuit, h 32 x b 25 cm

Verkocht €3000,-

Kavel 6

Een blauw/wit porseleinen kop en schotel, China, Kangxi, rond 1700. Blauw onderglazuur decor van erotische scène in cartouche, de lip met servet werk, h 4 x Ø 7,3 cm / schotel Ø 11,2 cm

Verkocht €1600,-

Kavel 260

Een Hollands '7-provincien' dekselbokaal met gegraveerd decor van de 7 provinciewapens en lopende leeuw, rustend op geslepen standvoet met omgeslagen rand, deksel met knopbekroning, 18e eeuw, h. 29 cm, tot. 2x (Provenance; collectie verzamelaar/Distillateur H.J. Hooghoudt te Groningen).

Verkocht €1200,-

Kavel 157

Een gestoken ivoren staande keizer en keizerin, China, Guangxu (1875-1908), ca. 1900, gesigneerd onderzijde, gewicht 3656 en 3663 gram, h 60/71 cm (inclusief sokkel). Keizerin mist pink. (Voorzien van deskundigenverklaring en EU certificaat)

Verkocht €1800,-

Kavel 59

Aikes, Jan Hendriks (Eenrum 1790-1846) "Stilleven", gesigneerd voluit m.o en 1830, olieverf/paneel, h 45 x b 60 cm

Verkocht €2000,-

Veilinghuis omnia sinds 1995

Veilinghuis Omnia profileert zich sinds 1995 als veilinghuis dat gespecialiseerd is in het organiseren van kunst- en antiekveilingen. Het aanbod op de veilingen varieert van antieke goederen, kunstvoorwerpen en design. Veilinghuis Omnia is geregistreerd als register veilinghouder en aangesloten bij de Federatie Taxateurs Makelaars en Veilinghouders (TMV).

Veilinghuis Omnia organiseert ca. 5 keer per jaar algemene Kunst & Antiekveilingen, waaronder extra aandacht voor Kunst- en Design. Daarnaast worden er ook internetveilingen georganiseerd.