Veiling 2018-05-05T07:56:37+00:00

Veiling 164

Via de catalogus met foto’s kunt u ook biedingen uitbrengen (actief vanaf 7 dagen aanvang kijkdagen).

Print catalogus veiling beschikbaar vanaf 7 dagen voor aanvang kijkdagen veiling.

Veilinghuis Omnia op www.invaluable.com

Veiling 164
Print catalogus
Invaluable

Een porseleinen gecontourneerde schotel, China, Kangxi, 18e eeuw.

Een gecontourneerd porseleinen famille verte schotel, China, Kangxi.

Mendes, da Costa, Joseph (1863 – Amsterdam – 1939) “Zittende naar beneden kijkende aap”, stenen sculptuur

Kavel 52
Kavel 81
Kavel 134

Een stel porseleinen famille verte schotels, China, Youngzheng, 1722-1735.

Een 2e gehalte 835/1000 zilveren ovale soezenmand met hengsel, Nederland,

Een 2e gehalte 835/1000 zilveren tabakspot, Amsterdam, jaarletter R= 1751.

Kavel 65
Kavel 114
Kavel 74

Veilinghuis Omnia profileert zich sinds 1995 als veilinghuis dat gespecialiseerd is in het organiseren van kunst- en antiekveilingen. Het aanbod op de veilingen varieert van antiek tot kunst en design. Veilinghuis Omnia is geregistreerd als register veilinghouder en aangesloten bij de Federatie Taxateurs Makelaars en Veilinghouders (TMV).

Veilinghuis Omnia organiseert ca. 5 keer per jaar algemene Kunst & Antiekveilingen, waaronder extra aandacht voor Kunst- en Design. Daarnaast worden internetveilingen georganiseerd.

Voorafgaand aan de veiling vinden kijkdagen plaats waar op een overzichtelijke manier de goederen worden gepresenteerd. Tevens kan de catalogus, inclusief foto’s, ook op deze site worden bekeken. In de catalogus bevindt zich alle nodige informatie over de veilingprocedure en de geveilde goederen.

Blijf op de hoogte

U ontvangt dan bij iedere nieuwe veiling een uitnodiging. Meld u aan.

of volg ons op facebook

Contact gegevens